Фатальна пристрасть

Фатальна пристрасть (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Фатальна пристрасть» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Поклонник / The Boy Next Door

Головна героїня трилеру Клер Петерсон (Дженніфер Лопез) важко переживає зраду чоловіка і ніяк не може зважитися на розлучення, хоча він давно вже не живе з нею. Вона мешкає у будинку разом зі своїм сином Кевіном (Йен Нельсон) і намагається не падати духом. Несподівано в її житті з'являється сусідський хлопець Ной (Райан Гузман), який намагається залицятися до неї, незважаючи на те, що Клер старша за нього. Він постійно шукає привід зайти в гості, заводить міцну дружбу з її сином і навіть переходить до його класу в коледжі. З часом нав'язлива увага з боку сусіда переростає у справжнє переслідування.

Трилер "Фатальна пристрасть" зняв режисер Роб Коен ("Серце дракона", "Форсаж", "Раммштайн"). За всю кар'єру найкраще Коену вдавалися саме кримінальні трилери. На головну роль творці запросили досвідчену співачку, актрису, продюсера і сценариста Дженніфер Лопез ("Джек", "Поворот", "Селена").

imbd_logo Created with Sketch.
4.7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Дженніфер Лопез, Крістін Ченоует, Райан Гузман, Джон Корбетт, Бейлі Чейз, Йен Нельсон
Режисер
Роб Коен
Сценарій
Барбара Керрі
Прокат
З 26 березня 2015 по 01 квітня 2015
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16 років