Мiльйон для чайникiв

Мiльйон для чайникiв (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мiльйон для чайникiв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Миллион для чайников / The Brass Teapot

"Мільйон для чайників" - прекрасна комедія, яка дозволяє по-новому поглянути на цінність грошей у нашому житті. Молода сімейна пара Еліс (Джуно Темпл) та Джон (Майкл Ангарано) у відчаї. Вони лишилися без роботи і не знають як жити далі. Відвідавши антикварну лавку, герої стали власниками дивовижної речі. Старий мідний чайник здатен наповнюватися грошовими купюрами, якщо комусь стає боляче. Виявивши корисну властивість, парочка не соромиться, обираючи способи побиття одне одного. Чи зможуть вони зупинитися самі? І чи варто зупинятися, маючи непоганий прибуток ціною синців та подряпин?

У основу фільму "Мільйон для чайників" лягло оповідання Тіма Мейсі "Мідний чайник". Режисер картини Рамаа Мослі не вперше звертається до даного сюжету. 5 років тому вона зняла однойменну короткометражку. В одному зі своїх інтерв'ю режисер порівняла відношення героїв картини до чайника з відношенням до ненависної роботи, де щодня доводиться страждати заради заробітку грошей.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
російська (укр.субтитри)
Жанр
фентезі, трилер, комедія
В головних ролях
Джуно Темпл, Майкл Ангарано, Алексіс Бледел, Аліа Шокат, Метт Уолш
Режисер
Рамаa Мослі
Сценарій
Тім Мейсі
Прокат
З 04 квітня 2013
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
14 років