Кiмната метеликiв

Кiмната метеликiв (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кiмната метеликiв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Комната бабочек / The Butterfly Room

Головна героїня "Кімнати метеликів" - старіюча елегантна дама Енн (Барбара Стіл). Захоплення усього її життя - величезна колекція метеликів, які висять під склом у спеціально відведеній кімнаті. Одного разу Енн випадково знайомиться з маленькою Еліс (Джулія Путнем). Дівчинка виявляється хитрою та спритною брехункою, чим викликає сильний гнів Енн. Неабияку злість по відношенню до юної маніпуляторки жінка зганяє на сусідській дівчинці Джулі (Еллері Спейберрі). Якось мама Джулі залишає доньку під наглядом дивакуватої сусідки, хоча спершу не схвально відносилася до дружби між ними. Такий похід у гості може стати останнім у житті Джулі, або ж відкриє для усіх страшну таємницю жінки, яка колекціонує метеликів.

Трилер "Кімната метеликів" знято італійським режисером Джіоната Зарантонелло, визнаним майстром своєї справи. Головна роль дісталася не менш відомій акторці Барбарі Стіл, яка прославилася як "королева крику" завдяки блискуче зіграним ролям у фільмах жахів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Італія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Барбара Стіл, Рей Уайз, Еріка Лірсен, Хезер Ленгенкемп, Еллері Спрейберрі, Джулія Путнем
Режисер
Джіоната Зарантонелло
Сценарій
Джіоната Зарантонелло, Паоло Гуеррьєрі, Луіджі Сардьєлло
Прокат
З 06 червня 2013
Тривалість
87 хв.
Вікові обмеження
18 років