Жінка-метелик (16+)

Жінка-метелик (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жінка-метелик» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Редкая бабочка / The Butterfly Tree

Самотній батько Ал (Івен Леслі) живе разом зі своїм сином-підлітком Фіном (Ед Оксенбульд). Зовсім недавно до них по сусідству оселилася жінка на ім’я Евелін (Мелісса Джордж). Вона є королевою бурлеску і справжньою красунею, яка може змінити будь-яке життя. Коли батько і син розуміють, що закохалися в одну жінку, відкриваються старі рани після смерті матері хлопчика. Завдяки Евелін Фін вчиться прощати інших людей і в той же час відмовляється від сім'ї заради жінки. Син і батько зрозуміють ціну справжньої безкорисливої любові.

Драма «Жінка-метелик» це повнометражний дебют режисера Прісцилли Камерон. Ідея стрічки прийшла в голову Кемерон після смерті її близького друга. Прем'єрний показ кінострічки відбувся на фестивалі в Мельбурні, а також фільм був представлений в спеціальній секції кінофестивалю в Торонто. Зйомки фільму проходили на східному узбережжі Австралії.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Австралія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Мелісса Джордж, Івен Леслі, Ед Оксенбульд, Софі Лоу
Режисер
Прісцилла Камерон
Сценарій
Прісцилла Камерон
Прокат
З 29 березня 2018, орієнтовно по 04 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+