Серед білого дня

Серед білого дня (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Серед білого дня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Средь бела дня /

Уїлл Шоу молодий і успішний. Він живе цікавим життям, в якому немає місця смертельним небезпекам. Ніщо не віщувало біди, як раптом під час відпочинку в Іспанії хлопець зустрічається віч-на-віч з бідою, побажати яку важко навіть ворогові.

Уїлл відпочивав на яхті зі своєю родиною, яка так давно не збиралася разом. Був спекотний день і всі були щасливі, адже що може бути краще літнього відпочинку? Уїлл вирішує зійти на берег за покупками, а коли повертається на яхту, виявляє, що на ній нікого немає. Крім того, хлопець знаходить сліди крові й боротьби. Уїлл звертається до місцевого поліцейського відділення, але через якийсь час він розуміє, що допомоги можна не чекати.

"Серед білого дня" - це цікава історія, яка розповідається прекрасними акторами. Батька Уїлла грає Брюс Уїлліс. Він виявляється таємним агентом ЦРУ, в той час, як син все життя вважав його звичайним бізнес-консультантом. Після того, як Уїллу неоднозначно натякнули, що йому в цю справу не слід втручатися, у гру несподівано вступає колишня напарниця його батька, яку грає Сігурні Уівер. Саме вона навчить Уїлла контролювати свій гнів, поводитися зі зброєю, а головне - долати труднощі, про які він до цього не міг навіть подумати. Адже саме такі труднощі належить подолати головному героєві для того, щоб урятувати родину.

"Серед білого дня" - це трилер з інтенсивно розвиненим сюжетом, не позбавлений елементів бойовика. Фільм здатний утримувати увагу глядача від початку і до самих титрів. Прекрасний сценарій, першокласні актори і незвичайний сюжет укупі дають результат, гідний уваги навіть самого вимогливого кіномана.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, триллер
В головних ролях
Генрі Кавілл, Сігурні Уівер, Брюс Уілліс, Вероніка Ечегі, Джозеф Моул, Керолайн Гудолл, Рафі Гаврон, Емма ХЕмілтон, Майкл Бадд, Рошді Зем
Режисер
Мабрук Ель Мекрі
Сценарій
Скотт Вайпер, Джон Петр
Прокат
З 30 серпня 2012
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16 років