Пасажир (16+)

Пасажир (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пасажир» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пассажир / The Commuter

Життя страхового агента Майкла (Ліам Нісон) благополучне та розмірене. Щодня він їде на роботу по одному й тому самому маршруту. У поїзді поряд із ним одного разу сідає Джоанна (Віра Фарміга) – дивна жінка, що пропонує взяти участь у соціальному експерименті. Нагорода за незначну допомогу складе 75 тисяч доларів. З кожною хвилиною стає зрозумілішим, що ця безглузда афера призведе до непоправних наслідків. Нажаль, ані змінити правила, ані вийти з гри Майкл вже не може. Тож все що йому лишається – спробувати вийти з потягу.

Кримінальний трилер «Пасажир» з Ліамом Нісоном у головній ролі знімали спільно Франція, Великобританія та США. Зйомки розпочалися на студії Pinewood у Великобританії, а згодом були перенесені у Нью-Йорк. Про те, що головну роль виконає Ліам Нісон стало відомо у 2015 році. Віра Фарміга долучилась до акторського складу безпосередньо перед початком зйомок – улітку 2016 року. Режисурою зайнявся іспанець Хаума Кольет-Серра, який запрошує Нісона зніматися у більшості своїх стрічок.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Віра Фарміга, Ліам Нісон, Джонатан Бенкс, Патрік Вілсон, Сем Ніл
Режисер
Хауме Кольет-Серра
Сценарій
Байрон Уіллінгер, Філ ДіБлейсі
Прокат
З 22 березня 2018, орієнтовно по 18 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+