Закляття

Закляття (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Закляття» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заклятие / The Conjuring

У центрі сюжету фільму "Закляття" - життя родини у нічим не примітному на перший погляд будинку. Паранормальні явища, які паралізують своєю непередбачуваністю та несподіваністю, тримають Перронів у страху. На допомогу переляканій родині приходять Ед та Лорейн Уоррен - сімейна пара, що досліджує подібні явища. Але навіть кваліфіковані спеціалісти, звичні до активності всіляких привидів, виявляються безсилі.

Трилер "Закляття" заснований на реальних подіях і описує випадок, з яким подружжя Уорренів мало справу у 70-ті роки минулого століття. Деякі історії, свідками яких стали ці дослідники аномальних явищ, вже екранізовані. Даний випадок, за свідченнями самих Уорренів, був найжахливішим за всю їхню кар'єру. Постановку картини довірили Джеймсу Вану, який здобув широку популярність після фільму "Пила". Сценарій написано майстрами своєї справи братами Хейєс, останні роботи яких також зняті у кращих традиціях стилю хорор.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Вера Фарміга, Патрік Уілсон, Рон Лівінгстон, Лілі Тейлор, Джоі Кінг
Режисер
Джеймс Ван
Сценарій
Чад Хейес, Кері Хейес
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16 років