Радник

Радник (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Радник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Советник / The Counselor

Радник – поважна людина, успішний адвокат. Кар'єра відкриває перед ним все нові й нові перспективи. Прекрасна Лаура прийняла його пропозицію руки та серця. У всезагальній влаштованості життя не вистачає лише трохи авантюризму, і Радник погоджується перевезти з Мексики велику партію героїну. Здається у нього великі неприємності…

Режисер Рідлі Скотт ("Гладіатор", "Гангстер", "Чужий") уже не вперше співпрацює з Майклом Фассбендером. У 2012 році на Оскар номінувалася його картина «Прометей», з Фассбендером у головній ролі. Зірковий склад «Радника» справді вражає – тут грають Хав’єр Бардем, Бред Пітт, Камерон Діаз, Пенелопа Крус та Наталі Дормер.

«Радник» – це екранізація бестселера Кормака МакКарті – відомого американського письменника, лауреата Пулітцерівської премії, автора романів та сценаріїв «Дорога» та «Старим тут не місце».

Не дивлячись на те, що основні події картини відбуваються в Америці, зйомки проходили на території трьох країн – Великобританії, Іспанії та США.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Пенелопа Крус, Кемерон Діас, Хав'єр Бардем, Бред Пітт, Наталі Дормер
Режисер
Рідлі Скотт
Сценарій
Кормак МакКарті
Прокат
З 14 листопада 2013
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
16 років