Сiмейка Крудсiв

Сiмейка Крудсiв (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сiмейка Крудсiв» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Семейка Крудс / The Croods

"Сімейка Крудс" живе в доісторичні часи - жінки стережуть багаття в печері, чоловіки приносять здобич. Главу громади звуть Краг і він упевнений, що в житті все потрібно робити так, як це робили до тебе, а будь-яке нововведення незмінно призведе до загибелі. Землетрус порушує звичний хід життя Крудсів і вони змушені покинути свій маленький затишний світ. Під час переселення герої мультфільму зустрічаються з прогресивним мандрівником, який зачаровує всіх своїми ідеями. Але консервативний Краг не збирається втрачати авторитет.

Мультфільм "Сімейка Крудс" створений режисером Крісом Сандерсом, який прославився завдяки своїм роботам "Ліло і Стіч" і "Як приручити дракона". Також Сандерс виступив співавтором сценарію і в цій справі він також має багатий досвід. Саме він близько 20 років тому написав сценарії до мультфільмів "Король Лев" та "Красуня і Чудовисько".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Райан Рейнольдс, Емма Стоун, Кетрін Кінер, Кларк Дьюк
Режисер
Кірк де Мікко, Кріс Сандерс
Сценарій
Кірк де Мікко, Кріс Сандерс
Прокат
З 15 березня 2013
Тривалість
98 хв.