Переправа

Переправа (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Переправа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Переправа / The Crossing

Дії розгортаються в 1949 році. У центрі сюжету – три закоханих пари. Події, що відбувалися в той час в Китаї, залишили незгладимий слід на їхніх долях. Революція змусила тисячі людей покинути свої помешкання у пошуках кращого життя. 27 січня прямуючи на Тайвань затонуло судно «Тайпін». Характеристики пароплава дозволяли взяти на борт 580 осіб. Однак охочих залишити Китай було набагато більше. Того дня, не допливши до Тайваню, загинуло понад 1500 пасажирів і членів екіпажу.

Історична драма «Переправа» описує реальну трагедію, що забрала життя біженців. Над постановкою картини спільно працювали кінематографісти з Китаю, Японії, Південної Кореї та США. Режисерське крісло дісталося володареві Золотого лева Венеціанського кінофестивалю за внесок у світовий кінематограф Джону Ву. Над сюжетом працював номінант на премію Оскар за кращий сценарій Хуі-Лінг Уенг. Зйомки почалися 6 липня 2013 у Пекіні. Частину сцен знімали в Монголії, Шанхаї та на Тайвані.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
Китай, Японія, Південна Корея, США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, історія
В головних ролях
Шан Конг, Хуан Сяомін, Такесі Канесіро, Джек Као, Хітормі Курокі, Боуі Лам
Режисер
Джон Ву
Сценарій
Хуі-Лінг Уенг
Прокат
З 23 липня 2015 по 29 липня 2015
Скидки в будние дни до 18:00 с:
27 липня 2015 р.
Тривалість
129 хв.
Вікові обмеження
16 років