Закляття: Наші дні (16+)

Закляття: Наші дні (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Закляття: Наші дні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заклятье. Наши дни / The Crucifixion

Обряд екзорцизму має свою послідовність. Спочатку треба визначити що це за демон, потім демон відкриває себе, і насамкінець екзорцист вступає у бій з демоном. Під час одного з таких обрядів було вбито монахиню. На лаві підсудних опинились п’ятеро священнослужителів і тепер вони чекають на вирок. Але журналістці Ніколь Роулінз (Софі Куксон) не все зрозуміло у цій історії, тож вона відправляється у Румунію, щоб знайти відповіді на свої запитання. Священик Антон (Корнеліу Уліч) намагається пояснити Ніколь, що вбита монахиня була одержима демонами, а самій Ніколь теж потрібен захист.

Фільм жахів «Закляття: Наші дні» – це спільна робота кінематографістів із Великобританії та Румунії. Він знятий режисером Ксав'є Жансом, відомим за бойовиком «Хітман» (2007) та фантастичним трилером «Розділювач» (2011). Над сценарієм працювали брати-близнюки Чад Хейес та Кері Хейес («Закляття», «Закляття 2»). Зйомки фільму велися у румунських містах Бухаресті та Сігішоарі.

imbd_logo Created with Sketch.
5/10
Рік
2017
Країна
Великобританія, Румунія
Мова дублювання
українська
Жанр
детектив, жахи, трилер
В головних ролях
Софі Куксон, Корнеліу Уліч, Бріттані Ешворт, Метью Заяц, Діана Владу
Режисер
Ксав’є Жан
Сценарій
Чад Хейес, Кері Хейес
Прокат
З 05 жовтня 2017, орієнтовно по 11 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 05 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+