Двійник

Двійник (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Двійник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Двойник / The Double

Події драматичного трилеру «Двійник» розгортаються в одному з офісів Великобританії. Сором’язливий Саймон (Джессі Айзенберг) всіляко виправдовує свої комплекси, вбачаючи у них позитивні риси характеру. Раптово у офісі з’являється новий співробітник Джеймс, як дві краплі води схожий на Саймона. Ніхто не помічає схожості, адже новачок повна протилежність Саймона. Він харизматичний, розважливий та самовпевнений. Він втілення всього того, що викликає в Саймона відразу. Поступово двійник поглинає героя, підпорядковуючи своїй волі усе його життя.

Фільм знято за мотивами однойменної повісті Федора Достоєвського. Твір жодного разу не намагалися перенести на екран на батьківщині письменника. У 1997 році Роман Поланскі почав роботу над екранізацією, але проект було закрито через вибуття з нього виконавця головної ролі Джона Траволти. Зйомки даної картини проходили у занедбаному офісі на околиці Лондона. Прем’єрний показ приурочили до Міжнародного фестивалю у Торонто.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, трилер
В головних ролях
Міа Васіковска, Саллі Хокінс, Джессі Айзенберг, Кріс О’Дауд, Джема Чан, Уоллес Шоун
Режисер
Річард Айоаді
Сценарій
Річард Айоаді, Еві Корін, Федір Достоєвський
Прокат
З 17 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
14 років