Общак

Общак (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Общак» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Общак / The Drop

У центрі сюжету фільму «Общак» – бармен Боб Сігановськи (Том Харді). Він роками працює у барі «The Drop», де місцеві кримінальні авторитети відмивають свої гроші та зберігають свій общак. Боб намагається зав’язати зі злочинним минулим і почати вести нормальне життя. Якось він рятує цуценя і цей вчинок обертається для нього неприємностями. Він стає свідком крупного пограбування – зникають усі гроші місцевої мафії. Співробітництво з поліцією не обіцяє нічого хорошого, адже можуть викритись факти із його минулого життя. А кримінальний світ, у свою чергу, бачить у ньому головного винуватця того, що сталось.

Кримінальна драма стала останнім фільмом у кар’єрі Джеймса Гандольфіні, який пішов з життя невдовзі після закінчення зйомок. У основу сюжету покладено оповідання сценариста Деніса Ліхейна («Острів проклятих», «Таємнича ріка»). А на роль режисера запросили номінанта на премію «Оскар» за фільм «Бичара» 2012 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Том Харді, Нумі Рапас, Джеймс Гандольфіні, Ерін Майя Дарк, Джеймс Фрешвілл
Режисер
Міхаель Р. Роскам
Сценарій
Деніс Ліхейн
Прокат
З 06 листопада 2014
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
18 років