Праведник

Праведник (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Праведник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Великий уравнитель / The Equalizer

Головний герой трилеру «Праведник» – Роберт Маккол (Дензел Вашингтон). Він вірою та правдою відслужив у спецназі та нещодавно вийшов на пенсію. Вирішивши допомогти ледь знайомій повії Тері (Хлоя Грейс Морец) він, сам того не бажаючи, стає на шляху російської мафії. І хай би лише мафії, він усю свою кар’єру мав справу з подібними людьми. Протидіяти доведеться ще й нечистим на руку ЦРУ-шникам, я яких у цій історії також є свої інтереси. Юна Тері так і лишилась би беззахисною, якби Маккол відступив. Але він не з тих, хто звик включати задній хід перед лицем небезпеки.

Тандем режисера Антуана Фукуа («Стрілок», «Король Артур») та виконавця головної ролі Дензела Вашингтона («Екіпаж», «Два стволи») одного разу вже приніс їм успіх. У 2001 році фільм «Тренувальний день» було відмічено «Оскаром» за кращу чоловічу роль. Прем’єра картини спершу планувалась на квітень, проте пізніше була перенесена. А у лютому 2014 року творці заявили про те, що вже думають про сіквел фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Дензіл Вашингтон, Хлоя Грейс Морець, Мартон Чокаш, Ден Більзеріан, Біл Пулман, Меліса Лео
Режисер
Антуан Фукуа
Сценарій
Річард Уенк
Прокат
З 25 вересня 2014 по 22 жовтня 2014
Тривалість
131 хв.
Вікові обмеження
16 років