Обличчя янгола

Обличчя янгола (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Обличчя янгола» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лицо ангела / The Face of an Angel

У листопаді 2007 року в маленькому містечку в центрі Італії сталося вбивство, яке сколихнуло увесь світ. Британська студентка була знайдена мертвою у своїй кімнаті. Головною підозрюваною стала сусідка вбитої. Свідчення дівчини були заплутані та суперечливі, а суд неодноразово змінював своє рішення. Через кілька років режисер документаліст Томас (Даніель Брюль) приїздить до містечка, аби розібратися у тому, що трапилось. Допомогти йому зможе журналістка, яка стежила за розслідуванням з перших днів.

Сюжет трилера «Обличчя янгола» ґрунтується на реальному злочині. На момент початку роботи над фільмом головні підозрювані були засуджені. У березні 2015 звинувачення з двох осіб були зняті. Це другий фільм, що описує резонансне вбивство і його розслідування. Режисер картини – чотириразовий призер Берлінського кінофестивалю Майкл Уінтерботтом. У написанні сценарію взяла участь журналістка, яка, як і одна із героїнь фільму, з перших днів стежила за розслідуванням вбивства.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, Італія, Іспанія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Кара Делевінь, Кейт Бекінсейл, Даніель Брюль, Женев'єв Гонт, Ава Акрес, Люсі Коху
Режисер
Майкл Уінтерботтом
Сценарій
Пол Віра, Барбі Латца Надо
Прокат
З 25 червня 2015 по 01 липня 2015
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
16 років