Малавіта

Малавіта (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Малавіта» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Малавита / The Family

"Малавіта" - це ім'я собачки, у перекладі з італійської значить "дурне життя". А ще так прийнято називати сицилійську мафію. Собачка Малавіта разом зі своїми власниками Джованні Манцоні (Роберт Де Ніро), його дружиною Лівією (Мішель Пфайффер) та двома дітьми-підлітками приїздять в сонне провінційне містечко у Франції. Вони ведуть непримітний спосіб життя та нічим не викликають підозр. Ось тільки представляються вони вигаданим прізвищем та говорять усім, що живуть за рахунок письменницької діяльності батька. Але чи так усе насправді? Родина Манцоні буквально за один день перетворює затишні вулички у місце бойових дій, а школу з суворими порядками на корумповану та кримінально небезпечну. І все це заради того, щоб сховатися від переслідування мафіозі, що потрапив за грати стараннями доброї сімейки.

Комедія "Малавіта" - дітище легендарного Люка Бессона ("Таксі", "Перевізник", "Пятий елемент", "Леон", "Заложниця"). Визнаний режисер, сценарист та продюсер вирішив спробувати себе в дещо незвичному для нього жанрі. Основою для сценарію слугувала однойменна книга Тоніно Бенаквісти.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія, кримінал
В головних ролях
Роберт Де Ніро, Мішель Пфайффер, Томмі Лі Джонс, Діанна Агрон, Джон Д’Лео, Джон Фреда
Режисер
Люк Бессон
Сценарій
Люк Бессон, Майкл Калео, Тоніно Бенаквіста
Прокат
З 17 жовтня 2013
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
16 років