Винні зірки

Винні зірки (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Винні зірки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Виноваты звезды / The Fault in Our Stars

Головна героїня фільму «Винні зірки» – Хейзел Грейс Ланкастер (Шейлін Вудлі). У 13 років їй поставили діагноз, який назавжди перекреслив усі плани на життя, що вона встигла набудувати. Замість безтурботного шкільного та студентського життя попереду лише лікарняні стіни та безкінечні медичні процедури. На групі підтримки вона знайомиться з Августом Вотером (Енсел Ельгорт). Хлопець вражає її своїм оптимізмом, любов’ю до життя та … бажанням бути поряд із нею. Незабутня подорож до Амстердаму повертає Хейзел смак до життя. Попри хворобу, вона знову дихає на повні груди та готова насолоджуватися кожною миттю свого життя.

Драма про підлітків, на чию долю випала боротьба зі страшним недугом, знята по однойменному роману молодого американського письменника Джона Гріна. Спеціально для зйомок у картині Шейлін Вудлі обстригла довге волосся та пожертвувала його організації, що виготовляє перуки для дітей, що борються з онкозахворюванням.

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Шейлін Вудлі, Енсел Ельгорт, Уіллем Дефо, Нат Вулф, Лора Дерн
Режисер
Джош Бун
Сценарій
Скот Нейстадтен, Майкл Х. Уебер, Джон Грін
Прокат
З 04 вересня 2014 по 24 вересня 2014
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
14 років