П'ята влада

П'ята влада (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «П'ята влада» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пятая власть /

"П'ята влада" - цим словосполученням в різних країнах характеризують різні поняття, але неодмінно мова йде про неофіційну структуру, яка за своїм впливом значно сильніша аніж традиційна законна влада. Картина показує життя Джуліана Ассанжа (Бенедикт Камбербетч) та його однодумця Даніеля Домшайт-Берга (Даніель Брюль) в період створення сайту Wikileaks. Інтернет-проект, що створювався для оприлюднення обманних дій влади, досяг такого рівня довіри зі сторони читачів, що байдужих до нього не лишилось ні серед корумпованої верхівки, ні серед простих людей. Безмежна відвертість, з якою Ассанж не соромлячись викладав саму неприємну правду, зробила його ворогом №1 для багатьох політичних діячів. Без перебільшення можна сказати, що вчинок цієї людини назавжди змінив світ.

Фільм "П'ята влада" повністю засновано на реальних подіях. Початково, прочитавши перший варіант сценарію, сам творець легендарного ресурсу розлютився, назвавши більшість з описаного брехнею. Однак пізніше, у процесі зйомок, часто спілкувався з виконавцем головної ролі Бенедиктом Камбербетчем.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія, Бельгія
Мова дублювання
українська
Жанр
шпигунський трилер, драма, біографія
В головних ролях
Бенедикт Камбербетч, Даніель Брюль, Ентоні Макі, Девід Тьюліс, Алісія Вікандер, Стенлі Туччі
Режисер
Білл Кондон
Сценарій
Даніель Домшайт-Берг, Девід Лі, Люк Хардінг
Прокат
З 24 жовтня 2013
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження
16 років