Правило бою

Правило бою (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Правило бою» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Правило боя / Правило бою

Тарас (Владислав Нікітюк) з дитинства займався боксом і, за словами тренера, подавав великі надії. Щоб заробити гроші на лікування матері Тарас йде з боксу і починає брати участь в боях без правил. Тим часом провідні боксери готуються до чемпіонату міста. У клубі, де колись займався хлопець, основні надії покладають на Ігоря (Євген Галич). Він син тренера Карпова (Олексій Горбунов), тож підготовка до бою йде на вищому рівні. Тарас стає спаринг-партнером Ігоря на період посилених тренувань. Але до того, що насправді буде відбуватися на чемпіонаті, підготуватися було неможливо.

Спортивну драму «Правило бою» про бокс і бої без правил зняла команда українських кінематографістів. Зйомкам передував тривалий етап підготовки акторів до боїв. Тренував їх бойовий хореограф Сергій Житніковський, який має досвід роботи в Голлівуді. Одну з провідних ролей виконав Євген Галич, фронтмен групи О.Torvald. Він же сам написав і виконав саундтрек до фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2016
Країна
Україна
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, спорт
В головних ролях
Олексій Горбунов, Ахтем Сейтаблаєв, Дмитро Ступка, Владислав Нікітюк, Євген Галич, Поліна Логунова
Режисер
Олексій Шапарєв
Сценарій
Іван Тимшин, Олексій Шапарєв
Допрем'єрний показ у Одесі Таїрова
18 січня 2017 р.
Прокат
З 26 січня 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Прем'єрний період до
01 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 лютого 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
77 хв.
Вікові обмеження
12+