Іноземець (16+)

Іноземець (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іноземець» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Иностранец / The Foreigner

Події розгортаються у Лондоні. У головного героя Нгок Мін Квана (Джекі Чан) тут свій китайський ресторан. Кван ветеран В’єтнамської війни. Разом з дружиною та трьома доньками він втік від лиха до Гонконгу, але не знайшов там щастя – дві старші доньки загинули від рук тайських піратів. Досягши літнього віку Кван нарешті може насолоджуватись спокоєм та безпекою, а також спостерігати за дорослішанням наймолодшої доньки. Одного дня ірландська повстанська армія влаштовує теракт, у якому на очах Квана гинуть його дружина та донька. Спроби добитися справедливого покарання винних законним шляхом не дали успіху. Тож Кван вдається до методів, добре відомих йому з часів війни.

Бойовик «Іноземець» із Джекі Чаном у головній ролі зняли за романом Стефена Лезера «Китаєць». Одна з другорядних ролей дісталася Пірсу Броснану. Режисерське крісло посів Мартін Кемпбелл з Нової Зеландії, відомий за фільмом «Казино Рояль».

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2017
Країна
Великобританія, Китай
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер
В головних ролях
Джекі Чан, Пірс Броснан, Чарлі Мерфі, Кеті Льюнг, Сіна Сіхоко Нагаі
Режисер
Мартін Кемпбелл
Сценарій
Девід Марконі
Прокат
З 30 листопада 2017, орієнтовно по 03 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 30 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+