Ліс привидів

Ліс привидів (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ліс привидів» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лес призраков / The Forest

Сестри-близнючки Джесс та Сара (Наталі Дормер) із дитинства дуже прив'язані одна до одної. Коли одній із них погано, інша відчуває це і поспішає на допомогу сестрі. Джесс вирушила подорожувати Японією, і коли з нею трапилася біда, Сара не роздумуючи вирішує їхати за нею. Таємниче місце, де дівчину бачили востаннє, – це густий ліс Аокігахара біля підніжжя гори Фудзі, входити в який не наважуються навіть найвідважніші сміливці. Століттями це місце вибирали самогубці, щоб покінчити з життям. Пошуки Джесс – важлива справа, але ще важливіше, за словами всіх, хто допомагає Сарі, – не сходити зі стежини.

Фільм жахів «Ліс привидів» про пошуки зниклої дівчини – робота кінематографістів-початківців. Для режисера Джейсона Зада це перший повнометражний фільм після роботи над короткометражками. Команда сценаристів складається як із людей із досвідом, так і з новачків. На виконання головної ролі запросили Наталі Дормер («Гонка», «Голодні ігри: Сойка-пересмішник. Частина ІІ»).

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Наталі Дормер, Тейлор Кінні, Юкиєсі Одзава, Оуен Мекен, Ріна Такасакі, Кікуо Ічікава
Режисер
Джейсон Зада
Сценарій
Нік Антоска, Сара Корнвелл, Бен Кетаі
Прокат
З 14 січня 2016 по 20 січня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
14 січня 2016 р.
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
16+