Мерзла земля

Мерзла земля (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мерзла земля» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мерзлая земля / The Frozen Ground

Аляска. Ось уже 13 років, як по вулиці розгулює вбивця, на ім'я Роберт Хансен, який залишає після себе все нові і нові бездиханні жіночі тіла. Хансен, це жорстокий і невловимий вбивця, зловити якого не вдається довгий час, поки одна з його жертв, дівчина на ім'я Сінді Полсон, не тікає. Разом з її допомогою, перспективними пошуками маніяка займається детектив Джек Холкомб. Це поліцейський, для якого борг і почуття справедливості понад усе і разом з дівчинкою-підлітком він йде по слідах вбивці, якого, здавалося б, ніщо не може налякати.

Досить непоганий фільм "Мерзла земля", який розповідає про упіймання канадського вбивці, який орудував в 80-х роках. На його рахунку близько 20-ти вбивств. Він пропонував дівчатам гроші за певні сексуальні послуги, і ті, хто погоджувалися, в підсумку піддавалися сексуальному насильству і жорстоким побоям. А закінчувалося все їх вбивством. Теми про маніяків і вбивць, в кінематографі завжди сприймалися тепло. Деякі з подібних картин, наприклад такі як "Сім", з часом ставали культовими. Інша справа, що в сучасному кінематографі цей жанр не втрачаючи популярність, проте якось скочується в прірву досить середніх і невиразних фільмів. Згадати якісний трилер за останні роки не дуже легко, з можна перерахувати на пальцях однієї руки. Вони не категорії Б, але особливої ​​любові і інтересу своєю якістю серед глядачів не викликають. Плюс до всього ще й Кейдж останнім часом став зніматися в якихось провальних фільмах. На рахунок цієї картини складно вгадати. При непоганому акторському складі у вигляді Ніколаса Кейджа і Джона Кьюсака, обидва актори зараз не в кращій формі. Режисером "Мерзлої землі" виступив дебютант великого кіно Скотт Уокер, у якого до цього фільму була лише короткометражка. Сценарій для фільму написав він же, що ще додає маленької впевненості в тому, що знімати він буде так, як задумав саме він.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Ніколас Кейдж, Джон Кьюсак, Фіфті Сент, Ванесса Енн Хадженс, Дін Норріс, Кетрін ЛаНаса, Рада Мітчелл, Джоді Лін О'Кіф, Джина Мантенья, Метт Джералд
Режисер
Скотт Уокер
Сценарій
Скотт Уокер
Прокат
З 15 серпня 2013
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
16 років