Шибениця

Шибениця (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шибениця» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Виселица / The Gallows

У 1993 році у школі маленького містечка під час підготовки театральної постановки гине хлопець на ім'я Чарлі. Тоді, у зв'язку з трагедією, спектакль так і не був показаний глядачам. Наближається річниця нещасного випадку, і учні школи хочуть вшанувати пам'ять загиблого. Підлітки вирішують закінчити розпочате двадцять років тому. Вони відновлюють роботу над постановкою. Незабаром усі причетні до цього розуміють – не варто навіть згадувати про те, що трапилося.

Фільм жахів «Шибениця» створений командою кінематографістів-початківців. Тревіс Клафф і Кріс Лофінг спільно написали сценарій і зайнялися режисурою. Їм не звикати працювати в парі. За плечима хлопців спільна робота над короткометражними фільмами. Картина про трагедію під час шкільної постановки є дебютом Клаффа і Лофінга на великому екрані. Ролі у фільмі дісталися теж новачкам. Лише деякі з акторів мають досвід зйомок у повнометражних фільмах.

imbd_logo Created with Sketch.
4.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Кессіді Гіффорд, Пфайфер Браун, Райан Шус, Різ Мішлер, Алексіс Шнайдер, Прайс Т. Морган
Режисер
Тревіс Клафф, Кріс Лофінг
Сценарій
Тревіс Клафф, Кріс Лофінг
Прокат
З 23 липня 2015
Тривалість
81 хв.
Вікові обмеження
16 років