Подарунок

Подарунок (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Подарунок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Подарок / The Gift

Головні події трилера відбуваються в будинку, який нещодавно придбала подружня пара. Саймон (Джейсон Бейтман) і Робін (Ребекка Холл) молодята, які з оптимізмом дивляться в майбутнє. Випадкова зустріч з Гордо (Джоел Едгертон), колишнім однокласником Саймона, призводить до подій, які руйнують розмірене життя подружжя. Спершу сором'язливий і незграбний, а згодом все більш нав'язливий, Гордо з кожним днем сміливіше втручається у життя Саймона та Робін. Що пов'язує однокласників і чому Гордо вважає доречною таку свою поведінку?

Детектив «Подарунок» – це дітище Джоела Едгертона («Воїн», «Великий Гетсбі»). Успішний актор, який знявся більш ніж у п’ятдесяти фільмах, в 2012 році написав сценарій психологічного трилера. Саме з цієї картини Едгертон вирішив розпочати свою режисерську кар'єру. Найцікавішу роль новоспечений режисер і сценарист залишив для себе. Зйомки фільму тривали трохи більше місяця з січня по лютий 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.1/10
Рік
2015
Країна
Австралія, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи, трилер, детектив
В головних ролях
Джейсон Бейтман, Джоел Едгертон, Ребекка Холл, Бізі Філіпс, Девід Денман, Кетрін Аселтон
Режисер
Джоел Едгертон
Сценарій
Джоел Едгертон
Прокат
З 13 серпня 2015 по 26 серпня 2015
Прокат до:
19 серпня (Одеса Котовського, Суми)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
18 років