Нова ера Z

Нова ера Z (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нова ера Z» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Girl with All the Gifts

Події розгортаються в майбутньому. Людство було уражено смертоносним вірусом. Більшість людей загинули, але серед тих, що вижили, є заражені другого покоління. Це діти. Вони менш небезпечні, ніж вперше заражені, а також володіють феноменально високим інтелектом. Їх тримають під охороною, ізольовано від здорових людей, і навчають на спеціальних базах. Всі надії на порятунок Землі від хвороби саме на цих дітей. Деякі вчені занадто далеко зайшли в своїх експериментах. Мелані (Сенніа Нануа), найздібніша з усіх учнів, тікає. Дівчинка піде на все, щоб захистити свою улюблену вчительку Хелен (Джемма Артертон), і ті, хто їх шукають, знають про це.

Драматичний трилер «Нова ера Z» показує постапокаліптичний світ майбутнього, де намагається вижити невелика група людей. В основу сценарію лягла однойменна книга Майка Кері. Адаптацією сценарію зайнявся сам письменник. Режисером став Колм МакКарті (серіал «Шерлок»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, фантастика, жахи
В головних ролях
Джемма Артертон, Гленн Клоуз, Педді Консідайн, Домінік Тіппер
Режисер
Колм МакКарті
Сценарій
Майк Кері
Прокат у Києві
З 24 листопада 2016, орієнтовно по 07 грудня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
24 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
18+