Втаємничений

Втаємничений (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Втаємничений» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Посвященный / The Giver

Головний герой картини – молодий хлопець на ім’я Джонас (Брентон Туейтс). Він живе у фантастичному світі майбутнього. Тут немає ані хвороб, ані страждань, ані воєн. Люди щасливі, але лише тому, що не знають про існування багатьох унікальних почуттів, адже разом із душевними стражданнями з їхнього життя забрали також радість, спогади, щастя, любов та навіть музику. Утопічний порядок існування людства підтримується за допомогою Ради суспільства. Цією Радою Джонас призначений на роль Хранителя пам’яті. Після навчання у свого наставника (Джефф Бріджес) від здатен контролювати пам'ять людей. Знаючи справжнє положення справ у суспільстві, Джонас наважується змінити його. Він хоче запропонувати людям життя зі справжнім правом вибору.

Основні зйомки проходили в Кейптауні, проте частина сцен з Меріл Стріп були відзняті у Лондоні через щільний робочий графік акторки.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, драма
В головних ролях
Брентон Туейтс, Меріл Стріп, Джефф Бріджес, Александр Скарсгард, Кеті Холмс, Тейлор Свіфт
Режисер
Філліп Нойс
Сценарій
Майкл Мітнік, Роберт б. Уайде, Лоїс Лоурі
Прокат
З 28 серпня 2014
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
14 років