Готель «Гранд Будапешт»

Готель «Гранд Будапешт» (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Готель «Гранд Будапешт»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отель «Гранд Будапешт» / The Grand Budapest Hotel

Місце дії картини «Отель «Гранд Будапешт» – однойменний заклад у вигаданій східноєвропейській країні Зубрівці. Тут зупиняються лише заможні люди і деякі з них приїздять сюди виключно заради спілкування з консьєржами. Багата та впливова мадам Д. (Тільда Суінтон) ось вже 19 років приятелює з консьєржем мсьє Густавом (Рейф Файнс). Вона заповідає йому після смерті цінну картину. І це прекрасно, на думку самого Густава, ось тільки син покійної звинувачує його у вбивстві матері. Аби залишити картину в себе на втекти із тюрми, Густав приймає рішення тікати. Допоможе йому в цьому учень Зеро Мустафа зі своєю коханою Агатою (Сірша Ронан).

Прем’єра фільму відбулася на Берлінському кінофестивалі, де його тепло зустріли та присудили головний приз. Журі та кінокритики відзначили неповторну яскраву атмосферу готелю. Творці фільму спеціальних декорацій не будували, для зйомок використали старий універмаг у Саксонії.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2014
Країна
США , Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія , детектив , пригоди , кримінал
В головних ролях
Рейф Файнс , Тоні Револорі , Сірша Ронан , Едріан Броуді , Віллем Дефо , Ф. Мюррей Абрахам , Джуд Лоу , Едвард Нортон , Джефф Голдблюм , Харві Кейтель
Режисер
Уес Андерсон
Сценарій
Уес Андерсон , Стефан Цвейг , Хьюго Гіннесс
Прокат
З 15 травня 2014 по 04 червня 2014
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років