Поводир

Поводир (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Поводир» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Поводырь / The Guide

Події фільму «Поводир» відбуваються на початку 1930-х років в УРСР у часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції. Американський підприємець Майкл Шемрок (Джеф Барел) разом зі своїм десятирічним сином Пітером (Антон Святослав Грін) приїздить до Харкова. Шемрок планує обміняти в СРСР трактор на зерно. Майкла з сином зустрічає спеціаліст по роботі з іноземцями, який робить підприємцю вигідну пропозицію. Після цього Майкл залишається в Радянській Україні та стає частиною радянської пропаганди. Випадково до рук Шемброка потрапляють секретні документи про заплановані в Україні репресії, через що він гине. Син Майкла стає випадковим свідком убивства батька. Пітеру дивом вдається втекти від переслідувачів — завдяки сліпому бандуристу Івану Кочерзі. Хлопчик пристає до сліпця і стає його поводирем. Подорожуючи Україною разом з кобзарем, він дуже швидко дорослішає. Взимку 1934 року сліпця Івана Кочергу разом з іншими кобзарями страчують під Харковом. Пітер лишаться єдиним живим свідком тих трагічних подій.

Український Оскарівський комітет обрав фільм «Поводир, або квіти мають очі», який в 2015 році представлятиме Україну на премії «Оскар» у номінації «Фільм іноземною мовою»

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, військовий
В головних ролях
Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзарь, Сусана «Джамала» Джамаладінова, Ірина Саніна, Джеф Барел
Режисер
Олесь Санін
Сценарій
Олесь Санін, Олександр Ірванець
Прокат
З 12 листопада 2014 по 31 грудня 2014
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
14 років