Ганмен

Ганмен (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ганмен» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ганмен / The Gunman

Джим Террьє (Шон Пенн) довгі роки працював на секретну організацію. Він був одним з кращих кілерів та виконував завдання будь-якої складності. Роботодавці вирішили усунути свідків своїх злочинів, і одним з перших в їхньому списку опинився Террьє. Єдиним порятунком кілера може стати компромат, який він старанно збирав усі ці роки. Погрожуючи розголошенням інформації, Террьє хоче змусити замовників дати йому спокій. Герой звертається по допомогу до колишнього напарника Фелікса (Хав'єр Бардем), проте той скоріше сам вб’є Террьє, ніж допоможе йому.

Бойовик «Ганмен» – це повторна екранізація роману 1981 року «Позиція для лежачого стрілка» Жана-Патріка Маншетта. У 82 році вийшов фільм «Шок» з аналогічним сюжетом, де знялися Ален Делон і Катрін Деньов. Режисер П'єр Морель («Заручниця», «13-й район») для виконання провідних ролей також запросив зірок першої величини. Чоловічі ролі дісталися власникам «Оскара» Шону Пену і Хав'єру Бардему. Головну жіночу роль виконала італійка Жазмін Трінка.

imbd_logo Created with Sketch.
5.8/10
Рік
2015
Країна
Іспанія, Великобританія, Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал, детектив
В головних ролях
Шон Пенн, Хав'єр Бардем, Рей Уінстон, Жазмін Трінка, Ідріс Ельба, Марк Райленс
Режисер
П'єр Морель
Сценарій
Дон МакФерсон, Піт Тревіс, Шон Пенн
Прокат
З 18 червня 2015 по 01 липня 2015
Знижки в форматі 2D з:
25 червня 2015 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16 років