Похмілля: частина 3

Похмілля: частина 3 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Похмілля: частина 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мальчишник: часть 3 / The Hangover Part III

Фільм "Похмілля: частина 3" стане заключним у франшизі про приятелів, здатних за один вечір натворити стільки усього, що розбиратися у цьому доводиться дуже довго. Цього разу ніхто з героїв не збирається одружуватись. Однак це не означає, що ніхто з них не опиниться в ситуації, яка потребує негайного втручання друзів. У третій частині трилогії Філу (Бредлі Купер) та Стю (Ед Хелмс) доведеться визволяти Алана (Зак Галіфіанакіс) із ув'язнення в психіатричній лікарні.

Комедія "Похмілля: частина 3" задумана творцями як гучний фінал історії про безлад у головах та у житті. Режисером заключного фільму став незмінний Тодд Філліпс. Як і у другій частині, він виступив також співавтором сценарію. Перші дві картини об'єднує безліч схожих між собою ситуацій. Цього разу творці фільму обіцяють кардинально нове видовище, однак ніхто з героїв не стане відходити від усталеного образу. Філ, Стю та Алан не розчарують своїх прихильників, вкотре демонструючи свою вигадливість та винахідливість у екстремальних ситуаціях.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Бредлі Купер, Ед Хелмс, Зак Галіфіанакіс, Кен Жонг, Хезер Грем, Джеффрі Тембор, Джастін Барта, Джон Гудман, Джеймі Чунг, Мелісса МакКарті
Режисер
Тодд Філліпс
Сценарій
Тодд Філліпс, Крейг Мазін, Джон Лукас
Прокат
З 30 травня 2013
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
16 років