Іграшки для дорослих (16+)

Іграшки для дорослих (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Іграшки для дорослих» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Убийства кукол / The Happytime Murders

Уявіть собі світ, де пліч о пліч живуть дуже різні особи. Половина з них – люди, а половина – ляльки. Такі, яких можна було бачити у популярних шоу на телебаченні у 80-х роках. Вони живуть повноцінним життям, обіймають високі посади, та все одно сприймаються багатьма людьми як громадяни другого сорту. Місто завмирає від жаху, коли починається хвиля жорстоких вбивств ляльок. Іноді усе замасковано під невдале пограбування, та здебільшого місця злочинів виглядають так, ніби над тілами попрацював м’ясник… чи краще сказати випотрошувач ляльок.

Комедійний бойовик «Іграшки для дорослих» демонструють світ, де разом співіснують люди та ляльки із телешоу. Фільм знаходився у розробці починаючи з 2008 року. Спершу на головну жіночу роль претендувала Кемерон Діас, згодом її планували замінити на Кетрін Хейгл. Зрештою до зйомок приступили лише у 2017 році, а головну роль виконала популярна комедіантка Меліса МакКарті. Вона ж внесла деякі доповнення до сценарію.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Мелісса МакКарті, Елізабет Бенкс, Майя Рудольф, Джоель МакХейл, Джиммі О. Ян, Леслі Девід Бейкер
Режисер
Брайан Хенсон
Сценарій
Тодд Бергер, Ді Остін Робертсон
Прокат
З 27 вересня 2018, орієнтовно по 17 жовтня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 27 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+