Озброєні і небезпечні

Озброєні і небезпечні (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Озброєні і небезпечні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вооружены и опасны (Копы в юбках) / The Heat

"Озброєні і небезпечні" - це сама точна характеристика героїнь фільму. Сара Ашбурн (Сандра Буллок) - спеціальний агент ФБР. Керівництво бачить у ній відмінного робітника, але ніхто з колег так не думає. Шеннон Муллінс (Мелісса МакКарті) - детектив поліції з Бостона. Усі, хто з нею мав справу, побоюються її через запальний характер і правильно роблять. Дівчатам доведеться стати напарницями аби знешкодити небезпечного наркоторговця. Задля виконання цієї місії жінок обрали не випадково - "полем битви" має стати нічний клуб, тож відвідувачі не повинні запідозрити у цих красунях співробітниць поліції.

"Озброєні і небезпечні" - комедія, в основі якої класична ідея - як двоє зовсім різних людей роблять спільну справу. Унікальність картини у тому, що обидві головні ролі відведені жінкам. Режисер Пол Фіг як ніхто інший здатен показувати з екрану жіночий гумор вищої якості. Його попередня робота "Дівич-вечір у Вегасі" визнана найуспішнішим жіночим фільмом в історії. З Меліссою МакКарті, яка усю свою кар’єру присвятила гумору, Пол Фіг вже працював і досить успішно. Сподіваємося, він знайшов підхід і до володарки премії "Оскар" Сандри Буллок.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, кримінал, бойовик, детектив
В головних ролях
Сандра Буллок, Мелісса МакКарті, Деміан Бішер, Марлон Уайанс, Майкл Рапапорт
Режисер
Пол Фіг
Сценарій
Кеті Діпполд
Прокат
З 01 серпня 2013
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
16 років