Кіт Грім та зачарований дім

Кіт Грім та зачарований дім (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кіт Грім та зачарований дім» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кот Гром и заколдованный дом / The House of Magic

Мультфільм «Кіт-Грім та зачарований дім» познайомить юних глядачів з чарівним світом тварин, які живуть зі старим фокусником Лоренцо. До дружньої компанії потрапляє новачок – кіт на ім’я Грім. Він ховався від зливи та знайшов прилисток у підвалі будинку, сповненого дивами. Спершу дехто ставився до нього вороже. Він зовсім не викликав симпатії у кролика Джека та мишки Міні. І тим не менш, перед рудим котом відкривається світ фокусів та магії – він навіть виступає разом зі старим Лоренцо перед дітлахами! Несподівано зясовується, що хитрий племінник фокусника планує потай від нього продати дім. Коли звірі стають на захист казкового помешкання, в рудого котеняти з’являється шанс довести свою корисність. У боротьбі усі звірі ладні битися до останнього, та ось саме Грім має достатньо мужності та спритності, аби відстояти будинок.

Мультфільм створено режисерським тандемом Джеремі Дегрусон и Бен Стассен. Аніматори могли запам’ятатися глядачеві за своїми роботами «Воруши ластами» та «Гайнемо на Місяць».

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2013
Країна
США, Бельгія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, сімейний
В головних ролях
Грант Джордж
Режисер
Джеремі Дегрусон, Бен Стассен
Сценарій
Бен Стассен, Керолайн Ван Айсегем, Олів’є Курсон
Прокат
З 10 квітня 2014 по 07 травня 2014
Тривалість
85 хв.