Приниження

Приниження (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Приниження» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Унижение / The Humbling

Головний герой комедії – давно не молодийактор Саймон Акслер (Аль Пачино). Талановитий, успішний і затребуваний, у якийсь момент він відчуває втому від життя, а неймовірна акторська майстерність тане на очах. Спроби повернутися до колишньої працездатності крах зазнають невдачі – Акслер не в силах переконливо зіграти будь-яку, навіть найпростішу роль. Саймон починає думати про самогубство, але життя набуває нового сенсу – він знайомиться з Реген (Грета Гервіг). Молода жінка завжди була лесбіянкою, проте це не заважає роману дивної парочки.

Драма «Приниження» про старого актора знято за однойменним романом Філіпа Рота. Ця картина – шоста екранізація книг письменника. Режисерське крісло зайняв володар премії «Оскар» («Людина дощу») Баррі Левінсон. Для виконання головної ролі запросили неперевершеного Аль Пачіно, який також може похизуватися «Оскаром» («Запах жінки»). Ці двоє не вперше зустрілися на знімальному майданчику, в 2010 вони працювали над фільмом «Ви не знаєте Джека».

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Аль Пачіно, Грета Гервіг, Дайенн Уїст, Кіра Седжвік, Ділан Бейкер, Чарльз Гродін
Режисер
Баррі Левінсон
Сценарій
Бак Генрі, Михайло Зебеді, Філіп Рот
Прокат
З 05 лютого 2015 по 18 лютого 2015
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
18 років