Прянощі та пристрасті

Прянощі та пристрасті (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прянощі та пристрасті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Пряности и страсти / The Hundred-Foot Journey

Події картини розгортаються на півдні Франції, у невеличкому затишному містечку. Власниця кращого місцевого ресторану «Плакуча верба» мадам Малорі (Хелен Міррен) довгі роки працює над досконалою репутацією закладу. Стабільність та впевненість у своєму успіху йде в минуле, коли через дорогу від її дітища родина емігрантів з Індії відкриває свій ресторан. Так само, як і мадам Мелорі, її сусіди не бачать свого життя без ресторанного бізнесу. Знайомство, що почалося з конфлікту інтересів, має усі шанси перерости у міцну дружбу та обмін досвідом.

Фільм «Прянощі та пристрасті» засновано на однойменному романі французького письменника Річарда Ч. Мораіса. Продюсувати кіноадаптацію історії взялися Стівен Спілберг, Опра Уінфрі та Дульєтта Блейк. За словами Уінфрі, фільм про зустріч культур дозволить людям побачити, що насправді в нас усіх набагато більше спільного, аніж того, що могло б нас роз’єднувати. Усі знімальні роботи проходили у Європі – Франції та Нідерландах.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Хелен Міррен, Роен Чанд, Шарлотта Ле Бон, Маніш Дайал, Ом Пурі, Джухі Чавла
Режисер
Лассе Халльстрем
Сценарій
Стівен Найт, Річард Ч. Мораіс
Прокат
З 11 вересня 2014 по 17 вересня 2014
Тривалість
122 хв.