Березневі іди

Березневі іди (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Березневі іди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мартовские иды /

Незважаючи на весь бруд і заплутаність, політика все ж необхідна нашому світові. Без неї будь-яка державна система негайно б зазнала краху. Дана істина червоною ниткою проходить через весь фільм режисера Джорджа Клуні. Мабуть, немає у світі гри масштабнішої, ніж партія, що розігрується ключовими фігурами у вищих ешелонах влади.

Фільм «Березневі іди» занурить глядача у жорстокі й непередбачувані перипетії передвиборної гонки. Від того, який кандидат переможе, залежить доля країни. В сучасному світі, що живе по жорстоким і невблаганним правилам виснаженої економіки, ставки настільки зросли, що ні про яку чесність і шляхетність мови бути вже не може. Закляті вороги в обличчі республіканців і демократів розгорнули повномасштабні дії. Ставка в цій непростій грі - життя громадян і престиж країни.

Якщо ви бачили трейлер, то напевно встигли проникнутися тією серйозністю і жорсткістю, якою наповнив картину режисер. Фільм вийшов глибоким і динамічним. Навряд чи комусь доводилося до цього бачити політику в такому ракурсі, крім безпосередніх її учасників. Навіть якщо ви далекі від цього лабіринту міжнародних відносин, подивитися фільм все ж варто. Акторський склад на рідкість добре підібраний, а динаміка розвитку подій тримає в напрузі під час всього перегляду.

«Березневі іди» - більше, ніж просто фільм про політику. Це серйозна і сильна картина, що змушує замислитися над багатьма речами. Це фільм для тих, кому не байдужий результат політичних баталій. Адже, так чи інакше, ці події безпосередньо впливають на життя звичайних громадян.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Райан Гослінг, Джордж Клуні, Філіп Сеймур Хоффман, Пол Джаматті, Маріса Томей, Джеффрі Райт, Івен Рейчел Вуд, Макс Мінгелла, Дженніфер Ель, Грегорі Ітцин
Режисер
Джордж Клуні
Сценарій
Бо Уіллімон, Джордж Клуні, Грант Хеслов
Прокат
З 01 березня 2012
Тривалість
101 хв.