Гра в імітацію

Гра в імітацію (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гра в імітацію» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Игра в имитацию / The Imitation Game

Друга світова війна в розпалі. У 1941 році в руки англійців потрапляє шифрувальна машина нацистів «Енігма». Розгадка принципу її дії зможе наблизити перемогу і врятувати життя тисяч людей. Роботу з «Енігмою» довіряють геніальному британському математикові Алану Тьюрингу (Бенедикт Камбербетч). Спеціально для розгадки шифру він підбирає команду талановитих фахівців. Код був розгаданий. Однак, незважаючи на унікальність таланту і неоціненний внесок у перемогу над нацизмом, Алан піддався нападкам і переслідуванню.

Фільм «Гра в імітацію» розповідає про геніального математика Алана Тьюринга, який вважається одним із засновників інформатики. Прем'єра картини відбулася на кінофестивалі в Теллуріді. А на кінофестивалі в Торонто фільм завоював головний приз.

8 номінацій на премію «Оскар»: «Найкращий фільм», «Найкраща чоловіча роль», «Найкраща жіноча роль другого плану», «Найкращий режисер», «Найкращий монтаж», «Найкраща музика до фільму», «Найкраща робота художника-постановника», «Найкращий адаптований сценарій».

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер, драма, військовий, біографія
В головних ролях
Бенедикт Камбербетч, Кіра Найтлі, Метью Гуд, Рорі Кінер, Аллен Ліч, Метью Бірд
Режисер
Мортен Тільдум
Сценарій
Грем Мур, Ендрю Ходжес
Прокат
З 05 лютого 2015 по 18 лютого 2015
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
16 років