Спецоперація «Інтерв'ю»

Спецоперація «Інтерв'ю» (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спецоперація «Інтерв'ю»» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Интервью / The Interview

Головні герої картини – два нерозлучних приятелі. Девід (Джеймс Франко) веде популярне ток-шоу, а продюсує проект його кращий друг Аарон (Сет Роген). Кар’єра складається прекрасно, і хлопці вирішують вийти на новий рівень, зробити щось значуще. Вони вирішують летіти у Північну Корею та взяти інтерв’ю у її одіозного лідера Кім Чен Ина. Під час підготовки до подорожі з Девідом та Аароном зв’язуються представники ЦРУ та просять, користуючись нагодою, вбити великого вождя. Якою ж буде подорож двох професійних телевізійників та непрофесійних кілерів?

Комедію «Спецоперація «Інтерв'ю»» можна вважати самою сміливою у кар’єрі її творців, адже жарти над лідером КНДР – справа небезпечна в світлі позиції країни по відношенню до США. МІД вже заявив, що розцінює вихід картини як акт агресії. Разом з тим представник Кім Чен Ина вже заявив, що лідер обов’язково перегляне стрічку. Аби досягти максимальної достовірності, творці фільму багато читали про Північну Корею, спілкувались з тими, хто там побував.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Джеймс Франко, Сет Роген, Рендолл Парк, Ліззі Каплан, Діана Банг, Томмі Чанг
Режисер
Еван Голдберг, Сет Роген
Сценарій
Еван Голдберг, Сет Роген, Ден Стерлінг
Прокат
З 29 січня 2015
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
- років