Суддя

Суддя (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Суддя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Судья / The Judge

Головний герой драми «Суддя» – процвітаючий адвокат Хенк Палмер (Роберт Дауні мол.). Дізнавшись про смерть матері, Палмер приїздить до рідного міста на похорон. Трагізму події додає ще одна неприємна новина. Проти батька Хенка, міського судді Джозефа Палмера (Роберт Дюваль) висунуто звинувачення у вбивстві. Хенк, що звик завжди й в усьому добиватися справедливості, самостійно береться за розслідування.

Сценарій трагікомедії спершу було написано Ніком Шенком ті згодом двічі переписано – у 2011 та 2012 роках. За режисуру взявся Девід Добкін («Примарний патруль», «Джек – підкорювач велетнів», «Хочу як ти»). Одним з перших на свою роль був затверджений оскароносний Роберт Дюваль («Хрещений батько»). На головну роль запросили Роберта Дауні мол. Що ж стосується провідної жіночої ролі, то вона дісталася Вірі Фарміга («Хлопчик у смугастій піжамі», «Вихідний код»), доньці українських емігрантів. Зйомки розпочалися у травні 2013 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Роберт Дауні мл., Лейтон Містер, Віра Фарміга, Біллі Боб Торнтон, Декс Шепард, Вінсент Д'Онофріо, Роберт Дювалл, Мелісса Лео, Сара Ланкастер, Девід Крамхолц
Режисер
Девід Добкін
Сценарій
Білл Дюбюка, Нік Шенк
Прокат
З 16 жовтня 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
142 хв.
Вікові обмеження
16 років