Останнє вигнання диявола 2

Останнє вигнання диявола 2 (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Останнє вигнання диявола 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Последнее изгнание дьявола 2 / The Last Exorcism Part II

Боротьба темряви і світла триває цілу вічність, а її поле битви - це наші серця. Час від часу тканину реальності пропускає в наш світ породження пекла, і вони негайно ж вселяються в людей, яким не пощастило опинитися поблизу. Не кожна доросла душа виявляється настільки міцна, щоб витримати атаку демона. Що й казати про шістнадцятирічну Нелл. У пошуках екзорциста батько дівчинки знаходить преподобного Коттона, який виявляється шарлатаном. В результаті вся родина Нелл гине.

Через кілька років похмура і страхітлива, але від цього ще більш цікава історія про дівчинку, одержимою демоном, отримує своє продовження. Ледве встигнувши оговтатися від подій, що розгорталися з нею та її родиною в першій частині, Нелл потрапляє в нову палітурку. На відміну від першого фільму, знятого в манері любительської зйомки, «Останнє вигнання диявола 2» - це повномасштабний голлівудський хоррор, дивитися який доведеться, затамувавши подих.

Юну Нелл знаходять у лісі. Її одяг роздерта, а сама дівчинка страшно налякана. Її психіка ще не оговталася від страхітливого ритуалу вигнання, а всі її близькі мертві. Нелл не пам'ятає ні свого імені, ні звідки вона родом. Її відправляють у невеликий притулок для дівчаток, що знаходиться в Новому Орлеані. Опинившись під наглядом досвідченого терапевта Френка Мерле, дівчинка відчуває, що її життя починає поступово налагоджуватися. Трохи пізніше Нелл закохується в місцевого хлопця. Але як тільки їй починає здаватися, що примарне минуле початок, нарешті, потроху відступати, воно повертається й ударяє з новою силою!

Зустрічайте «Останнє вигнання диявола 2» - продовження самого неоднозначного фільму жахів сучасності.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Ешлі Белл, Спенсер Тріт Кларк, Ендрю Сенсеніг, Джудд Лорманд
Режисер
Ед Гасс-Доннелі
Сценарій
Дем'єн Шазелл
Прокат
З 14 березня 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16 років