Повернення героя

Повернення героя (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Повернення героя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Возвращение героя / The Last Stand

На його фільмах виросло ціле покоління глядачів. Саме йому ми зобов'язані настільки високою планкою якості, встановленої для сучасних бойовиків. Будь-який персонаж, зіграний ним, завжди був наділений харизмою, а фільми з його участю і донині здатні збирати повні кінозали. «Повернення героя» - якраз один з таких фільмів. Його назва символічна, адже мова йде як про повернення до своїх службових обов'язків персонажа (шерифа тихого американського містечка), якого грає Арнольд, так і про повернення однієї з найяскравіших голлівудських зірок на екрани. Після восьмирічної перерви Шварценеггер зіграв одну з ролей в культовому фільмі «Нестримні 2», і ось тепер ми можемо бачити його граючим вже головну роль у фільмі «Повернення героя».

Дія картини відбувається в невеликому американському містечку Соммертон Джанкшен, розташованому на кордоні Мексики та США. Життя в ньому розмірено та нудне. Саме тут знайшов заспокоєння колись один з кращих поліцейських західного узбережжя, що покинув лос-анджелеський Департамент поліції після проваленої операції. Але на спокій нашому герою піти не вдасться: погоні і перестрілки самі приходять на ганок його будинку.

Одна з найнебезпечніших банд Сполучених Штатів у повному складі втікає з-під конвою ФБР. Взявши заручника, злочинці на всіх парах мчать до американо-мексиканському кордону. У їх розпорядженні броньовані авто, маса зброї і непереборне бажання свободи. Вони майже дісталися до мети і тепер у них на шляху залишилось лише невелике містечко. Вже зовсім скоро це місто перетвориться на справжнє поле битви. Саме там і чекає лиходіїв шериф Рей Оуенс. І вже повірте, він не здасться без бою!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Арнольд Шварценеггер, Форест Уїтакер, Тітос Менчаса, Петер Стормаре
Режисер
Кім Чжі-ун
Сценарій
Ендрю Кнауер
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
16 років