Останній мисливець на відьом

Останній мисливець на відьом (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Останній мисливець на відьом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Последний охотник на ведьм / The Last Witch Hunter

Колдер (Він Дізель) займається винищенням відьом вже давно. Він безсмертний і це одна з головних його переваг. Проте, не дивлячись на всі його зусилля, відьми продовжують безкарно примножувати зло на землі. Колдер дізнається про майбутній шабаш, який повинен пройти в Нью-Йорку. Зібравшись разом, чаклунки хочуть заразити всіх жителів міста вірусом чуми. Колдер повинен зупинити відьом, чого б це йому не коштувало. Допомогти йому в цьому може лише юна чаклунка Хлоя (Роуз Леслі). Великий мисливець обіцяв собі ніколи не співпрацювати з відьмами, але коли ціна питання – життя всього людства, він змушений поступитися своїми принципами.

Про майбутній містичний бойовик «Останній мисливець на відьом» заговорили в 2012 році. Тоді передбачалося, що режисерське крісло займе Тимур Бекмамбетов. Але з часом продюсери замінили і режисера, і сценаристів картини. На головну роль запросили Віна Дізеля, який ще жодного разу не бився з нечистю.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Він Дізель, Роуз Леслі, Елайджа Вуд, Оулавюр Дарі Оулавссон, Ріна Оуен, Юлі Енгельбрехт
Режисер
Брек Ейнсер
Сценарій
Корі Гудман, Метт Сазама, Берк Шарплесс
Прокат
З 29 жовтня 2015 по 25 листопада 2015
Прокат в технології 4DХ до:
18 листопада 2015 р.
Прокат у форматі 2D до:
25 листопада 2015 р.
Знижки у форматі 2D в будні та вихідні весь день з:
19 листопада 2015 р.
Тривалість
106 хв.
Вікові обмеження
14 років