Ефект Лазаря

Ефект Лазаря (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ефект Лазаря» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Эффект Лазаря / The Lazarus Effect

У центрі сюжету фільму жахів – команда молодих учених. Вони довгий час шукають можливість повертати до життя померлих. Спеціально розроблена для цього сироватка вводиться в мертве тіло. Досліди нарешті стали успішними – експериментатори змогли повернути до життя собаку. Під час чергових випробувань сироватки Зої (Олівія Уайлд) отримує сильний удар струмом і вмирає. Перебуваючи під враженням від того, що сталося, її колега (Марк Дюпласс) вирішує застосувати новий препарат до Зої. Вона стала першою людиною, що повернулася до життя у такий спосіб. Але те, що трапилося змінило її.

Назва фільму жахів «Ефект Лазаря» вказує на відомий біблійний сюжет, у якому після 4 днів смерті життя повертається до Лазаря. За створення фільму взялися початківці режисер Девід Гелб і сценарист Джеремі Слейтер. Для виконання головної ролі запросили Олівію Уайлд («Доктор Хауз»). Для Уайлд звичніше грати в драмах, мелодрамах і комедіях, проте це не перший її досвід у фільмах жахів – у 2006 вийшов «Туристас» про невдалу поїздку студентів до Бразилії.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Марк Дюпласс, Олівія Уайлд, Дональд Гловер, Еван Пітерс, Сара Болгер, Бруно Джойелло
Режисер
Девід Гелб
Сценарій
Джеремі Слейтер
Прокат
З 17 квітня 2015
Тривалість
83 хв.
Вікові обмеження
16 років