Геракл: Початок легенди

Геракл: Початок легенди (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Геракл: Початок легенди» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Геракл: Начало легенды / The Legend of Hercules

Фільм «Геракл: Початок легенди» вражає розмахом. Античність – стародавні боги, напівбоги та герої. На нас чекають захопливі бої, битви титанів і нові подвиги. Надзвичайно барвиста картинка – погляньте по-новому на найпопулярнішого героя всіх часів і народів, вихідця з давньогрецької міфології – Геракла. Офіційна назва фільму – The Legend of Hercules. Геркулес – це давньоримський варіант імені сина бога Зевса і дочки мікенського царя Алкмени.

28-річний красунчик Келлан Латс, який знявся до цього в «Сутінках», зіграє тут самого Геракла. Бюджет картини – $ 70 млн. Очікується, що фільм стане справжнім хітом. Всі будуть задоволені масштабною і динамічною дією, яка, звичайно ж, буде представлена у форматі 3D. Однозначно за нашими героями варто поспостерігати на великому екрані. Цілком ймовірно, ми нарешті відчуємо атмосферу справжніх гладіаторських боїв і Колізею.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик , пригоди
В головних ролях
Келлан Латс , Джая Уайсс , Скотт Едкінс , Роксанна МакКі , Лайам Герріган , Ліам Макінтайр , Раді Шербеджія , Джонатон Шек , Люк Ньюберрі , Юкка Хілд
Режисер
Ренні Харлін
Сценарій
Деніел Джіат , Ренні Харлін , Шон Худ
Прокат
З 23 січня 2014
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
14 років