Лего. Фільм

Лего. Фільм (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лего. Фільм» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лего. Фильм / The Lego Movie

Головний герой мультфільму «Лего. Фільм» – звичайна лего-фігурка Еммет. Він простий робітник, якого спільнота лего-людей помилково сприймає за Обраного. На його плечі лягає величезна відповідальність. Усі переконані, що саме Еммет здатен врятувати світ від підступного злодія Президента Бізнеса. Йому належить безліч заводів та фабрик. У важкі для підприємництва часи його мрією стає всесвітнє панування, а для цього потрібно повністю підкорити собі волелюбні фігурки лего.

Мультфільм «Лего. Фільм» - уже 18-ий, створений за мотивами всесвітньо відомої гри. Розроблені у 1949 році конструктори і понині користуються неймовірною популярністю та визнані найзначущою іграшкою останнього часу. Деталі, які випускаються у сучасних конструкторах, сумісні з тими, що вийшли з конвеєру понад 50 років тому. Зі стрімким розвитком комп’ютерних ігор конструктори на деякий час втратили колишню популярність. Повернути любов дітей вдалося, створивши лего-роботів, доповнивши набори електродвигунами та мікроконтролерами. Окрім того, розробники створили 71 комп’ютерну гру на тему конструктора. Мультфільм про порятунок світу Лего вийде у форматі 3D, що дозволить повною мірою насолодитися видовищем.

imbd_logo Created with Sketch.
7.8/10
Рік
2014
Країна
Австралія , США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм , бойовик , комедія
В головних ролях
Кріс Претт , Уїлл Феррелл , Елізабет Бенкс , Уїлл Арнетт , Ліам Нісон , Морган Фріман , Кобі Смолдерс , Ченнінг Татум , Джона Хілл , Нік Офферман
Режисер
Філ Лорд , Кріс Міллер
Сценарій
Філ Лорд , Кріс Міллер , Ден Хейгмен
Прокат
З 27 лютого 2014
Тривалість
- хв.