Межа (16+)

Дивіться фільм Межа (16+) (Грань) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Межа (16+).
Грань / The Line
Фільтри:
технології:
формати:

Межа (16+)

11 грудня , понеділок

cinetech+, 2d
12:00

12 грудня , вівторок

cinetech+, 2d

13 грудня , середа

cinetech+, 2d

Події розгортаються на кордоні між Україною і Словаччиною. Влітку 2007 року, у світлі скорого вступу Словаччини до Шенгену, активізувалася боротьба з контрабандою. Адам (Томаш Машталір) давно задіяний у цьому ризикованому, але до того стабільному і прибутковому бізнесі. Змін у житті йому не уникнути.

Кримінальний трилер «Межа» знято спільно Україною та Словаччиною. Бюджет фільму склав 1.3 млн. євро. Фінансову підтримку надавали Держкіно України та Словацький Аудіовізуальний Фонд. На Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у липні 2017 року відбулась світова прем’єра стрічки. Тоді ж вона здобула приз за кращу режисуру. Також Міжнародний кінофестиваль у Чикаго присудив стрічці нагороду за краще візуальне оформлення. Словаччина висунула фільм претендентом на нагороду «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою. У словацький прокат фільм потрапив одразу після світової прем’єри і став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію.

Рік
2017
Країна
Україна, Словаччина
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Євген Лібезнюк, Макар Тихомиров, Олександр Піскунов
Режисер
Петер Беб'як
Сценарій
Пітер Балько
Прокат
З 16 листопада 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16+