Межа (16+)

Межа (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Межа» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Грань / Межа

Події розгортаються на кордоні між Україною і Словаччиною. Влітку 2007 року, у світлі скорого вступу Словаччини до Шенгену, активізувалася боротьба з контрабандою. Адам (Томаш Машталір) давно задіяний у цьому ризикованому, але до того стабільному і прибутковому бізнесі. Змін у житті йому не уникнути.

Кримінальний трилер «Межа» знято спільно Україною та Словаччиною. Бюджет фільму склав 1.3 млн. євро. Фінансову підтримку надавали Держкіно України та Словацький Аудіовізуальний Фонд. Фільм здобув 3 перемоги на кінофестивалях категорії А: приз за Найкращу режисуру в Карлових Варах, гран-прі французького кінофестивалю в Аррасі та приз за Найкраще художнє оформлення на Чиказькому кінофестивалі. У словацький прокат фільм потрапив одразу після світової прем’єри і став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію. Саунд-треком для фільму став трек легендарного гурту Даха Браха – «Що з-під дуба», який також можна було почути в серіалі «Фарго».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна, Словаччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Євген Лібезнюк, Макар Тихомиров, Олександр Піскунов
Режисер
Петер Беб'як
Сценарій
Петер Балко
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+