Межа (16+)

Дивіться фільм Межа (16+) (Грань) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Межа (16+).
Грань / Межа

Межа (16+)

22 лютого , четвер
Cinetech+, 2D
23 лютого , п'ятниця
Cinetech+, 2D
24 лютого , субота
Cinetech+, 2D
25 лютого , неділя
Cinetech+, 2D
26 лютого , понеділок
Cinetech+, 2D
27 лютого , вівторок
Cinetech+, 2D
28 лютого , середа
Cinetech+, 2D
фільтри
технологія:
формат:
фільтрувати
фільтрувати
онлайн чат

Події розгортаються на кордоні між Україною і Словаччиною. Влітку 2007 року, у світлі скорого вступу Словаччини до Шенгену, активізувалася боротьба з контрабандою. Адам (Томаш Машталір) давно задіяний у цьому ризикованому, але до того стабільному і прибутковому бізнесі. Змін у житті йому не уникнути.

Кримінальний трилер «Межа» знято спільно Україною та Словаччиною. Бюджет фільму склав 1.3 млн. євро. Фінансову підтримку надавали Держкіно України та Словацький Аудіовізуальний Фонд. Фільм здобув 3 перемоги на кінофестивалях категорії А: приз за Найкращу режисуру в Карлових Варах, гран-прі французького кінофестивалю в Аррасі та приз за Найкраще художнє оформлення на Чиказькому кінофестивалі. У словацький прокат фільм потрапив одразу після світової прем’єри і став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію. Саунд-треком для фільму став трек легендарного гурту Даха Браха – «Що з-під дуба», який також можна було почути в серіалі «Фарго».

Рік
2017
Країна
Україна, Словаччина
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, кримінал
В головних ролях
Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Євген Лібезнюк, Макар Тихомиров, Олександр Піскунов
Режисер
Петер Беб'як
Сценарій
Петер Балко
Прокат
З 22 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+