Лофт

Лофт (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лофт» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лофт / The Loft

Уявіть, що є місце, про яке знаєте тільки ви, місце, де всі ваші бажання перетворяться у насолоду, всі фантазії – у пристрасть. Приймаючи ключ від лофту ви погоджуєтеся з усіма правилами лофту: нікому ні слова, таємниця повинна бути збережена. Але все таємне ризикує несподівано стати явним.

Головні герої фільму «Лофт» - п’ятеро одружених друзів. З метою урізноманітнити своє сексуальне життя вони таємно орендують затишний лофт, де по черзі зраджують своїм дружинам. Добре налагоджена схема розваг раптово закінчується, коли ловеласи знаходять у своєму холостяцькому місці тіло дівчини зі слідами насильницької смерті. У зв’язку з цим у героїв виникають питання один до одного: вбивця – точно один із п’ятірки, оскільки ключів від лофту більше ні в кого немає, а слідів проникнення у приміщення немає.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
Бельгія, США
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
трилер
В головних ролях
Карл Урбан, Джеймс Марсден, Вентворт Міллер, Маттіас Шонартс, Ізабель Лукас, Рейчел Тейлор, Рона Мітра, Маргарита Левієва
Режисер
Ерік Ван Лой
Сценарій
Уэсли Стрик, Барт Де Пау
Прокат
З 05 лютого 2015 по 11 лютого 2015
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
18 років