Самотнiй рейнджер

Самотнiй рейнджер (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Самотнiй рейнджер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одинокий рейнджер / The Lone Ranger

У центрі сюжету картини "Самотній рейнджер" два друга. Індіанець Тонто (Джонні Депп) незмінно мудрий, йому завжди є чому навчити Джона Рейда (Армі Хаммер), який жадає правосуддя, але не завжди приймає правильні рішення. Такими різними героями керують принципи чесності та справедливості. Вони вплутуються в історію, яка змінить обличчя Дикого Заходу.

Вперше персонаж самотній рейнджер зявився 80 років тому. Понад 20 років у ефірі протрималось радіо-шоу про сміливця у масці та його червоношкірого друга. Одночасно знімався телесеріал про персонажів. Творці картини розраховують на інтерес сучасної публіки до історії, що стала класикою. Працював над фільмом зірковий тандем Гор Вербінскі та Джонні Деп (франшиза "Пірати Карибського моря"). Коштів на декорації не шкодували - будували цілі міста, прокладали залізничні колії, збирали 250-тонні паровози. Знімальний процес тривав 7 місяців. Сподіваємось, фільм гідно зустрінуть не лише любителі вестернів, але й усі поціновувачі гарного кіно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, пригоди, вестерн
В головних ролях
Джонні Депп, Армі Хаммер, Хелена Бонем Картер, Уільям Фіхтнер, Том Уілкінсон, Баррі Пеппер
Режисер
Гор Вербінскі
Сценарій
Джастін Хейс, Тед Елліот, Террі Россіо
Прокат
З 04 липня 2013
Знижки
З 15.07.2013
Тривалість
149 хв.
Вікові обмеження
14 років