Марсіянин

Марсіянин (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Марсіянин» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Марсианин / The Martian

Події картини розгортаються на Марсі. Місія «Арес-3» під час своєї роботи на поверхні планети зіткнулася з аварійною ситуацією і змушена була терміново відлітати. У інженера і біолога Марка Уотні (Метт Деймон) в результаті піщаної бурі пошкодився скафандр. Його визнали мертвим і залишили на Марсі. Через деякий час вчений приходить до тями. Тепер, аби вижити, йому необхідно дочекатися прильоту чергової місії на Марс. А для цього потрібно на чотири роки розтягнути скромний запас провіанту.

Фантастичний фільм «Марсіянин» – екранізація однойменного роману американця Енді Уїра. Це єдина опублікована його книга. Більшу частину свого часу він приділяє програмуванню. Допоміг у роботі над сценарієм досвідчений Дрю Годдард («Світова війна Z»). Спочатку планувалося, що він займеться і режисурою, однак пізніше цю місію довірили власникові золотої пальмової гілки Канського кінофестивалю Рідлі Скотту («Гладіатор», «Гангстер», «Чужий»).

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, пригоди
В головних ролях
Джессіка Честейн, Кейт Маара, Метт Деймон, Крістен Уіг, Джефф Деніелс, Себастіан Стен
Режисер
Рідлі Скотт
Сценарій
Дрю Годдард, Енді Уир
Прокат
З 08 жовтня 2015 по 02 грудня 2015
Прокат в технології 4DХ до:
18 листопада 2015 р.
Прокат у форматі 2D/3D до:
25 листопада 2015 р.
Прокат у форматі 2D в Харкові до:
2 грудня 2015 р.
Знижки у форматі 2D/3D в будні та вихідні весь день з:
29 жовтня 2015 р.
Тривалість
142 хв.
Вікові обмеження
14 років