Майстер

Майстер (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Майстер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мастер / The Master

«Майстер», як, наприклад і «Джанго Звільнений» Тарантіно, ще до виходу став одним з найбільш очікуваних фільмів року в світі. І зрозуміло чому: по-перше, фільми Пола Томаса Андерсона практично апріорі заслуговують загальної уваги, а по-друге - на великий екран повернувся Хоакін Фенікс («Гладіатор»). Як виявилося, ажіотаж до фільму був неспроста: «Майстер», з'являючись на різних кінофестивалях, удостоювався багатьох престижних нагород. Зокрема, на Венеціанському кінофестивалі Андерсон удостоївся «Срібного лева» за кращу режисуру, а виконавці головних ролей - Хоакін Фенікс, Філіп Сеймур Хоффман - Кубка Вольпі за кращу чоловічу роль. Швидше за все, «Майстер» виграє в ще декількох номінаціях від «Золотого глобуса» та «Оскара».

Сюжет картини відображає взаємини молодого моряка Фредді і його вчителя - творця релігійної організації Ланкастера Додда. Фредді Куелл - демобілізований моряк, пізнав усі прикрості війни. Повернувшись в звичайну мирну життя, він не може знайти собі місце. Всі його час займають жінки і алкоголь. У спробах знайти нормальну роботу, він кочує з одного місця на інше. Одного разу Фредді випадково знайомиться з впливовою творцем релігійного руху «Витоки» Ланкастером Доддом. Крім іншого, Додд - філософ і письменник. Обопільна симпатія очевидна, зав'язуються практично дружні стосунки.

Під впливом Додда життя Фредді кардинально змінюється, він починає замислюватися про філософської та моральних складових буття. Незабаром Фредді стає помічником, так як рух стає все більш масовим і наставнику необхідна людина, який би займався організаційними питаннями.

Ланкастер береться змінити внутрішній світ Фредді, він пояснює йому багато речей, коригує його погляди на життя. Колишній моряк захоплюється своїм вчителем, але незабаром його починають терзати багато питань. Фредді бачить те, що недоступно нікому з послідовників Додда. Він усвідомлює, що життя Ланкастера сповнена таємниць. У підсумку молодий хлопець уже не розуміє, у що йому вірити, а в що ні. Він хоче розібратися, ким же насправді є його духовний наставник. Маючи за плечима військову загартованість, Фредді готовий йти до кінця і знайти нарешті відповіді на всі свої запитання.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Хоакін Фенікс, Філіп Сеймур Хоффман, Емі Адамс, Лора Дерн
Режисер
Пол Томас Андерсон
Сценарій
Пол Томас Андерсон
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
144 хв.
Вікові обмеження
18 років